חזרה ללב ההורות

סדנאות הורים

"לרותי, בתוך עולם של מומחים, יועצים, גישות ומדריכים, סוף סוף מצאתי גישה ומנחה שמדברת על מה שבאמת מרגיש לי בלב.
מה שבבטן אומר- ככה צריך…
אז תודה ענקית! מאמא שבוחרת להקשיב ללב, ויכולה עכשיו גם לנשום."

אמא בוגרת סדנה

לא עוד סדנה להורות

בתקופה שלנו יש הכי מעט ילדים בכל משפחה – והכי הרבה ספרים ומדריכים לגידול ילדים.

אני מבטיחה לכם שזה לא עוד מאותו דבר!

בסדנאות נבין מה הצרכים הרגשיים העמוקים של ילדינו, מה קורה בהתפתחות, מה קורה במוח ומה צריך כדי להבשיל ולממש את הפוטנציאל כבני אדם. נלמד להשתמש בהתערבויות שרואות את התמונה הגדולה ולא רק תקרית נקודתית ונפתח התייחסות עמוקה אל מה שמתחת לפני השטח, כשאנו מבינים יותר- זה משפיע על מה אנו עושים.

בסדנאות תקבלו מפות, ולא רשימת הוראות ותוכלו להתחבר לתובנה, ללב ולאינטואיציה, לאפשר לשינויים לקרות מבפנים
ולהנות מההורות – ומילדיכם.

אז מה בסדנאות האלה?

הסדנאות בהנחייתי יפתחו לכם דלת לשינוי משמעותי, עמוק וארוך טווח, לביסוס מערכת יחסים נכונה וטובה עם הילדים.

בקבוצות אינטימיות תחשפו לגישה ההתפתחותית- היקשרותית, תבינו מה הילדים צריכים מאיתנו בשביל לגדול – רגשית והתפתחותית – ותגלו איך לתמוך ולהוביל את הילדים בבטחה בשנות הילדות וההתבגרות – מתוך התנהלות הורית יומיומית טבעית יותר.

בקורסים ובסדנאות בהנחייתי- אני מלמדת את החומר, תוך שימוש בארגז הכלים הייחודי שלי,  כפסיכותרפיסטית (MA) עם נסיון טיפולי עשיר, שעובדת עם משפחות כבר מעל 15 שנים, כדי לאפשר לכם להבין לעומק ולתת לשינוי להתחולל בבית שלכם.

סדנאות הורים

סדרה של 3 סדנאות להעמקה בגישה ההיקשרותית- התפתחותית

חזרה ללב ההורות- סדנת חלק א'

בחלק זה נתמקד במערכת היחסים

החיבור החיוני 1
בסדנה תקבלו תובנות וכלים מעשיים להורות טובה יותר, שמגיעה מתוך הבנה של צרכי הילדים, של שלבי ההתפתחות שלהם ושל בניית קשר חזק ועמוק בין הורה לילד. זו סדנה שמחזקת את החיבור הטבעי, החיוני כל כך, בין הורה לילד - שעליו מבוססת מערכת היחסים שהיא הבסיס להשגת שיתוף פעולה, צמיחה והבשלה של הילדים לבוגרים. והכי חשוב- זו סדנה שמחזקת ומחברת אל האינטואיציות שלנו כהורים, מחזירה אותנו ללב.
לפרטים נוספים

חזרה ללב ההורות- סדנת חלק ב'

בחלק זה נבין מה באמת הילדים צריכים מאיתנו

לעזור לילדים לגדול
איך לזהות בין "רוצה" ו"צריך"? איך לעזור לילדים להבשיל ולצמוח? סדנה זו מיועדת למי שסיימו את סדנת חלק א'. היא החלק השני של הקורס שפרש את הגישה, והיא לב ליבו של הקורס, כיוון שעוסקת באיך לבצע את תפקידנו כהורים, ומה התנאים הנדרשים כדי להבשיל ולגדול לבני אדם שלמים, חיוניים, בעלי עצמאות אמיתית, שמסוגלים לצמוח גם מקשיים, ולהיות עצמם גם עם אחרים.
לפרטים נוספים

חזרה ללב ההורות- סדנת חלק ג'

בחלק זה נעמיק הבנה במה עוזר לנו כשאנו פוגשים אתגרים בהורות

אתגרים נפוצים 1
בחלק זה נתמקד בבעיות הנפוצות והאתגרים שבהם אנו נתקלים כהורים ומטפלים כיום - קשיים בויסות, הפרעות קשב וריכוז, תוקפנות, אימפולסיביות, ילדים רגישים ועוד. נלמד לפתור בעיות בלי להחריף אותן ולהבדיל בין התנהגויות שמפריעות לנו ביומיום, אך נובעות מצמיחה בריאה, לבין אלו הנובעות מקושי של הילד בתהליכי הצמיחה וההבשלה, ונבין איך לעזור להתיר ולרכך מגננות, כדי לעודד צמיחה והתפתחות.
לפרטים נוספים

סדנאות נושא

סדנת הורים לילדים צעירים

הבנת ילדים צעירים2
ילדים צעירים דומים למבוגרים מבחינה חיצונית ולכן גורמים לנו לטעות ולחשוב שהם דומים לנו יותר מכפי שהם באמת. בסדנה הזו תלמדו שזה לא בדיוק כך :). הסדנה מספקת חלון אל תוך השנים המבלבלות והקסומות האלו שבהן נראה קשיי פרידה, ביישנות, התנהגות "לא הגיונית", עקשנות, התנגדויות ועוד. תלמדו איך להתמודד עם האתגרים, להבין את הצורך העמוק של הילדים ולתת את הבסיס להתפתחות טובה ובטוחה. כשאנו מבינים מה הילדים צריכים, אנו גם יודעים יותר טוב איך לטפל בהם.
לפרטים נוספים

איך ליישם משמעת שתומכת בצמיחה?

הבנת משמעת
"מה לעשות כש…" - זו השאלה שעומדת במרכז הסדנה הזו, העוסקת במשמעת. אולי הנושא הבוער ביותר בכל הקשור לטיפול בילדים שלנו. הסדנה מתייחסת לשאלה של ״מה לעשות כש…״ בהקשר רחב יותר של התנאים הנחוצים על מנת לגדל ילדים, ומלמדת איך להתבונן בקשיים, אתגרים ומקרים יומיומיים שכל הורה מכיר וליצור משמעת שמבוססת על מערכת יחסים בטוחה וחזקה ועל הורות שמחזקת את הילד ועוזרת לו לממש את הפוטנציאל שלו.
לפרטים נוספים

מה אומרים הורים שהשתתפו בסדנאות?

סגירת תפריט