חזרה ללב ההורות

סדנאות וקורסים להורים

"לרותי, בתוך עולם של מומחים, יועצים, גישות ומדריכים, סוף סוף מצאתי גישה ומנחה שמדברת על מה שבאמת מרגיש לי בלב.
מה שבבטן אומר- ככה צריך…
אז תודה ענקית! מאמא שבוחרת להקשיב ללב, ויכולה עכשיו גם לנשום."

אמא בוגרת לימודים איתי

לא עוד "סדנה להורות"

בתקופה שלנו יש הכי מעט ילדים בכל משפחה – והכי הרבה ספרים ומדריכים לגידול ילדים.

אני מבטיחה לכם שזה לא עוד מאותו דבר!

בתכניות שתלמדו איתי נבין מה הצרכים הרגשיים העמוקים של ילדינו, מה קורה בהתפתחות, מה קורה במוח ומה צריך כדי להבשיל ולממש את הפוטנציאל כבני אדם. נלמד להשתמש בהתערבויות שרואות את התמונה הגדולה ולא רק תקרית נקודתית ונפתח התייחסות עמוקה אל מה שמתחת לפני השטח, כשאנו מבינים יותר- זה משפיע על מה אנו עושים.

תקבלו מפות, ולא רשימת הוראות ותוכלו להתחבר לתובנה, ללב ולאינטואיציה, לאפשר לשינויים לקרות מבפנים, לצמוח בעצמכם
ולהנות מההורות – ומילדיכם.

אז מה קורה בקורסים ובתכניות האלה?

הקורסים והתכניות יפתחו לכם דלת לשינוי משמעותי, עמוק וארוך טווח, לביסוס מערכת יחסים נכונה וטובה עם הילדים.

תחשפו לגישה ששמה דגש על היקשרות והתפתחות, תבינו מה הילדים צריכים מאיתנו בשביל לגדול – רגשית והתפתחותית – ותגלו איך לתמוך ולהוביל את הילדים בבטחה בשנות הילדות וההתבגרות – מתוך התנהלות הורית יומיומית טבעית יותר.

בתכניות הלימוד אני מלמדת את הגישה, תוך שימוש בארגז הכלים הייחודי שלי,  כפסיכותרפיסטית (MA) עם נסיון טיפולי עשיר, שעובדת עם משפחות קרוב ל-20 שנים, כדי לאפשר לכם להבין לעומק ולתת לשינוי להתחולל בבית שלכם.

רוצה להתחיל ללמוד איתי ולהעמיק בגישה ההיקשרותית?

יכול להיות שנתקלת בגישה הזו ממש לאחרונה, או שכבר למדת, אולי הורות זה בכלל המקצוע שלך… כך או כך- לפעמים נשאל מה הצעד הבא? 

כדי לענות על זה, פירטתי פה כמה צעדים בכיוונים מרכזיים, שיאפשרו לך להבין מה הצורך שלך כרגע בלמידה:

יש בך צורך להעמיק? להבין איך לתמוך בהורות שלך בהיקשרות, בהבשלה ובצמיחה הרגשית? ללמוד את הגישה לעומק וליישם אותה באופן יסודי, להחזיר את הלב להורות ולבית שלך?  מזמינה אותך לעשות-

צעד בכיוון העמקה בגישה, ולמידה מהבסיס איך להכניס אותה הביתה:

הקורס הראשי בגישה

קורס בן 3 חלקים להעמקה בגישה תומכת היקשרות והתפתחות

חזרה ללב ההורות- סדנת חלק א'

בחלק זה נתמקד במערכת היחסים

החיבור החיוני 1
בסדנה תקבלו תובנות וכלים מעשיים להורות טובה יותר, שמגיעה מתוך הבנה של צרכי הילדים, של שלבי ההתפתחות שלהם ושל בניית קשר חזק ועמוק בין הורה לילד. זו סדנה שמחזקת את החיבור הטבעי, החיוני כל כך, בין הורה לילד - שעליו מבוססת מערכת היחסים שהיא הבסיס להשגת שיתוף פעולה, צמיחה והבשלה של הילדים לבוגרים. והכי חשוב- זו סדנה שמחזקת ומחברת אל האינטואיציות שלנו כהורים, מחזירה אותנו ללב.
לפרטים נוספים

חזרה ללב ההורות- סדנת חלק ב'

בחלק זה נבין מה באמת הילדים צריכים מאיתנו

לעזור לילדים לגדול
איך לזהות בין "רוצה" ו"צריך"? איך לעזור לילדים להבשיל ולצמוח? סדנה זו מיועדת למי שסיימו את סדנת חלק א'. היא החלק השני של הקורס שפרש את הגישה, והיא לב ליבו של הקורס, כיוון שעוסקת באיך לבצע את תפקידנו כהורים, ומה התנאים הנדרשים כדי להבשיל ולגדול לבני אדם שלמים, חיוניים, בעלי עצמאות אמיתית, שמסוגלים לצמוח גם מקשיים, ולהיות עצמם גם עם אחרים.
לפרטים נוספים

חזרה ללב ההורות- סדנת חלק ג'

בחלק זה נעמיק הבנה במה עוזר לנו כשאנו פוגשים אתגרים בהורות

אתגרים נפוצים 1
בחלק זה נתמקד בבעיות הנפוצות והאתגרים שבהם אנו נתקלים כהורים ומטפלים כיום - קשיים בויסות, הפרעות קשב וריכוז, תוקפנות, אימפולסיביות, ילדים רגישים ועוד. נלמד לפתור בעיות בלי להחריף אותן ולהבדיל בין התנהגויות שמפריעות לנו ביומיום, אך נובעות מצמיחה בריאה, לבין אלו הנובעות מקושי של הילד בתהליכי הצמיחה וההבשלה, ונבין איך לעזור להתיר ולרכך מגננות, כדי לעודד צמיחה והתפתחות.
לפרטים נוספים

אולי כבר למדת את הקורס הראשי, ויש בך צורך להתמקד בנושא מסוים? ואולי זה מפגש ראשון שלך עם הגישה, אבל כרגע רוצה להתמקד במשהו נקודתי שמעסיק אותך?  מזמינה אותך לעשות-

צעד בכיוון נושא מסוים ונקודתי שמעסיק אותך:

תכניות וקורסים ממוקדי נושא

הקורס להורים לילדים צעירים

11 (2)
ילדים צעירים דומים למבוגרים מבחינה חיצונית ולכן גורמים לנו לטעות ולחשוב שהם דומים לנו יותר מכפי שהם באמת. בסדנה הזו תלמדו שזה לא בדיוק כך :). הסדנה מספקת חלון אל תוך השנים המבלבלות והקסומות האלו שבהן נראה קשיי פרידה, ביישנות, התנהגות "לא הגיונית", עקשנות, התנגדויות ועוד. תלמדו איך להתמודד עם האתגרים, להבין את הצורך העמוק של הילדים ולתת את הבסיס להתפתחות טובה ובטוחה. כשאנו מבינים מה הילדים צריכים, אנו גם יודעים יותר טוב איך לטפל בהם.
לפרטים נוספים

קורס יחסי אחים

IMG-20171208-WA0019
למה לפעמים הם רבים בלי הפסקה? מה יכול לעזור לילדים שלנו להסתדר יותר ביניהם? להתערב או לתת להם "להסתדר לבד"? מה יעזור בטווח הקרוב והרחוק- כי אחרי הכל, זו הולכת להיות מערכת יחסים להמון שנים!, כל זה מתוך נקודת המבט של הגישה ההיקשרותית.
לפרטים נוספים

אתגר 21- להתחבר מחדש לילד שקשה לי איתו

39 (2)
יש תקופות שאנחנו חוות קושי עם הילדים שלנו. לרוב אלו יהיו הילדים הרגישים יותר שלנו, או ילדים שעוברים תקופה מאתגרת. כשאנו חוות קושי מתמשך מול אחד הילדים- הקושי יוצר מרחק רגשי, וגוזל הרבה כוחות. בתכנית אלווה אותך בדרך להורות טובה ומהנה יותר.
לפרטים נוספים

המקצוע שלך הוא עבודה עם הורים ו/או ילדים? יש בך תשוקה לצלול הכי לעומק לתוך הגישה, כדי לחולל שינוי בחיים של עוד משפחות? מזמינה אותך לעשות-

צעד לכיוון הכשרה מעמיקה בגישה:

תכנית הכשרה להדרכת הורים

תכנית הכשרה בגישה תומכת היקשרות והתפתחות- מטעם חזרה ללב ההורות והיחידה ללימודי המשך, הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות, אוניברסיטת חיפה

איור-לב (1)
תכנית הכשרת מדריכי ומדריכות הורים בהובלת תהליכי צמיחה מתוך התבוננות בהיקשרות ובהתפתחות.לימוד מודל שיאפשר לבוגרי הקורס להדריך הורים באופן מקצועי ועמוק.היכרות והבנת מצבי קצה הקשורים להתמודדות הורים וילדים.לבוגרים תוענק תעודת גמר בתכנית הכשרה בהדרכת הורים בגישה היקשרותית, מטעם "חזרה ללב ההורות", והיחידה ללימודי המשך, הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות, אוניברסיטת חיפה.​
לפרטים נוספים

מה אומרים הורים שלמדו איתי?

שנתחיל?

מוזמנים להצטרף אליי למסע, לגדל את הילדים ולגדול בעצמכם!

סגירת תפריט