חזרה ללב ההורות

שאלות ותשובות

כאן תמצאו את התשובות לרוב השאלות

בכל הסדנות, התכניות והקורסים (חוץ מה"קורס להורים לילדים צעירים" שמתמקד בגיל הרך), משתתפים הורים לילדים בכל הגילאים- מפעוטות ועד מתבגרים. הגישה מתאימה למי שמגדל ומטפל בילדים, בכל גיל- ומעוניין להוביל את הקשר, לחזק אותו ולראות את עצמו כאחראי עליו.

כמובן שכל מקרה לגופו, ויש פעמים שנדרש טיפול במקביל להדרכת הורים, אולם מנסיוני- בחלק ניכר מהמקרים, כשההורים מתמסרים להדרכת הורים ומוכנים לעבור תהליך בעצמם, להדרכת הורים יש יכולת לחולל שינוי משמעותי ולהביא לשיפור והטבה מרחיקי לכת, גם מול סימפטומים עקשנים.
זו בדיוק הסיבה שאחרי הרבה שנות טיפול בילדים ובמבוגרים, בחרתי להתמקד בעיקר בעבודה עם הורים, מתוך אמונה איתנה שלהורים יש את הכוח והיכולת לטפל הכי טוב בילדיהם –ואני רוצה לתת להורים את הכלים לכך. מוזמנים לקרוא פה עוד על הדרכת ההורים.

הקורסים והתכניות בהנחייתי יפתחו לכם דלת לשינוי עמוק וארוך טווח, ויעזרו לכם לבסס מערכת יחסים נכונה וטובה עם הילדים. הקורסים מתמקדים בגישה ההיקשרותית- התפתחותית, תבינו בהן מה הילדים צריכים מאיתנו בשביל לגדול- רגשית והתפתחותית, ואיך לעזור לילדים לצמוח ולגדול עם תחושת בטחון עמוקה אל תוך החיים- מתוך התנהלות הורית יומיומית טבעית יותר. מוזמנים לקרוא כאן עוד

יש מגוון קורסים ותכניות שאני מלמדת בגישה ההיקשרותית, אפשר לקרוא עליהם עוד כא

הקורס  להורים לילדים צעירים ממוקד בגיל הרך- גילאי שנה עד גיל 6 בערך. הוא נוגע בחלק מהתכנים שיש בשלושת סדנאות ההמשך  (הקורס עם חלקים א ב וג).
ישנם נושאים שמרחיבים עליהם בשלושת חלקי הסדנאות, ובקורס ילדים צעירים פחות נכנסים אליהם.
לעומת זאת-  יש בילדים צעירים תכנים אחרים- למשל על משחק, שנכנסים אליהם יותר.

יש מי שעושים את שלושת הסדנאות הממשיכות- שמהוות את הקורס ה"ראשי" בגישה, ואחר כך לומדים את הקורס על ילדים צעירים,
יש כאלה שמתחילים בקורס ילדים צעירים ואחר כך לומדים את הקורס הראשי בגישה,
כל קורס עומד בפני עצמה וכולם יחד יוצרים פאזל.

מה שכיף בגישה ההיקשרותית התפתחותית , שכשנכנסים לזה, הרבה פעמים מגלים שיש עומק כמעט אינסופי, וכיף שיש כמה סדנאות וקורסים שמתמקדים באספקטים שונים.

בהחלט כן! הסדנאות והקורסים מתאימות לכל מי שמגדל ועובד עם ילדים, מורים וגננות שהשתתפו נתרמו  מאד והוסיפו אוצרות משמעותיים לארגז הכלים שלהם

מנסיוני, לרצות להפוך להורה הכי טוב עבור הילד שלך, לרצות להיות התשובה עבורו, מעביר אותנו תהליכי צמיחה, וזו אחת התרפיות הכי משמעותיות שיש. מוזמנים לדבר איתי ואשמח ללוות אתכם בתהליך.

כמטפלת באמנויות ופסיכותרפיסטית, אני מביאה עמי נסיון של 15 שנה בטיפול בילדים, מבוגרים והדרכות הורים- במגזר הציבורי והפרטי, וכמו כן נסיון בהדרכה (סופרוויז'ן) של מטפלים בהבעה ויצירה.
אני תמיד שמחה לפגוש מטפלים בסדנאות שאני מלמדת- כי אני מאמינה שהגישה הזו יכולה לחולל שינויים עמוקים לא רק בבית שלכם, אלא גם בקליניקה. תוכלו גם לקבל ממני הדרכות למטפלים שעובדים עם הורים.
כמו כן מוזמנים לקרוא על תכנית ההכשרה לאנשי מקצוע.

לא מצאתם את התשובות לשאלות?

סגירת תפריט