חזרה ללב ההורות

שאלות ותשובות

כאן תמצאו את התשובות לרוב השאלות

בכל הסדנות (חוץ מ"הבנת גילאים צעירים" שמתמקדת בגיל הרך), משתתפים הורים לילדים בכל הגילאים- מפעוטות ועד מתבגרים. הגישה מתאימה למי שמגדל ומטפל בילדים, בכל גיל- ומעוניין להוביל את הקשר, לחזק אותו ולראות את עצמו כאחראי עליו.

כמובן שכל מקרה לגופו, ויש פעמים שנדרש טיפול במקביל להדרכת הורים, אולם מנסיוני- בחלק ניכר מהמקרים, כשההורים מתמסרים להדרכת הורים ומוכנים לעבור תהליך בעצמם, להדרכת הורים יש יכולת לחולל שינוי משמעותי ולהביא לשיפור והטבה מרחיקי לכת, גם מול סימפטומים עקשנים.
זו בדיוק הסיבה שאחרי הרבה שנות טיפול בילדים ובמבוגרים, בחרתי להתמקד בעיקר בעבודה עם הורים, מתוך אמונה איתנה שלהורים יש את הכוח והיכולת לטפל הכי טוב בילדיהם –ואני רוצה לתת להורים את הכלים לכך. מוזמנים לקרוא פה עוד על הדרכת ההורים.

הסדנאות בהנחייתי יפתחו לכם דלת לשינוי עמוק וארוך טווח, ויעזרו לכם לבסס מערכת יחסים נכונה וטובה עם הילדים. הסדנאות מתמקדות בגישה ההיקשרותית- התפתחותית, תבינו בהן מה הילדים צריכים מאיתנו בשביל לגדול- רגשית והתפתחותית, ואיך לעזור לילדים לצמוח ולגדול עם תחושת בטחון עמוקה אל תוך החיים- מתוך התנהלות הורית יומיומית טבעית יותר. מוזמנים לקרוא כאן עוד

יש מגוון סדנאות שאני מלמדת בגישה ההיקשרותית של ד"ר ניופלד, אפשר לקרוא עליהן עוד כאן

כמו כן, הפקתי כמה מוצרים דיגיטליים להאזנה או צפיה עצמית, בזמנכם הפנוי, אפשר לקרוא עליהם כאן.

הסדנה הבנת ילדים צעירים ממוקדת בגיל הרך. היא נוגעת בחלק מהתכנים שיש בשלושת חלקי "הכוח להיות הורה" (הקורס עם חלקים א ב וג).
ישנם נושאים שמרחיבים עליהם בשלושת חלקי "הכוח להיות הורה", ובסדנת הבנת ילדים צעירים פחות נכנסים אליהם.
לעומת זאת-  יש בהבנת ילדים צעירים תכנים אחרים- למשל על משחק, שנכנסים אליהם יותר.

יש מי שעושים את שלושת חלקי הכוח להיות הורה- שהוא הקורס ה"ראשי" בגישה, ואחר כך לומדים את הבנת ילדים צעירים,
יש כאלה שמתחילים בהבנת ילדים צעירים ואחר כך לומדים את שלושת חלקי הכוח להיות הורה,
יש כאלה שעושים רק סדנה אחת.  כל סדנה עומדת בפני עצמה וכולן יחד יוצרות פאזל.

מה שכיף בגישה של ניופלד , שכשנכנסים לזה, הרבה פעמים מגלים שיש עומק כמעט אינסופי, וכיף שיש כל מיני סדנאות וקורסים  שמתמקדים באספקטים שונים

בהחלט כן! הסדנאות מתאימות לכל מי שמגדל ועובד עם ילדים, מורים וגננות שהשתתפו בסדנאות נתרמו מהן מאד והוסיפו אוצרות משמעותיים לארגז הכלים שלהם

מנסיוני, לרצות להפוך להורה הכי טוב עבור הילד שלך, לרצות להיות התשובה עבורו, מעביר אותנו תהליכי צמיחה, וזו אחת התרפיות הכי משמעותיות שיש. מוזמנים לדבר איתי ואשמח ללוות אתכם בתהליך.

כמטפלת באמנויות ופסיכותרפיסטית, אני מביאה עמי נסיון של 15 שנה בטיפול בילדים, מבוגרים והדרכות הורים- במגזר הציבורי והפרטי, וכמו כן נסיון בהדרכה (סופרוויז'ן) של מטפלים בהבעה ויצירה.
אני תמיד שמחה לפגוש מטפלים בסדנאות שאני מלמדת- כי אני מאמינה שהגישה הזו יכולה לחולל שינויים עמוקים לא רק בבית שלכם, אלא גם בקליניקה. תוכלו גם לקבל ממני הדרכות למטפלים שעובדים עם הורים.

לא מצאתם את התשובות לשאלות?

סגירת תפריט