חזרה ללב ההורות

חזרה ללב ההורות/ הפודקאסט

הורות בגישת ההיקשרות עם רותי דריאל

היי, אני רותי דריאל והפודקאסט מוקדש לכל מי שרוצים ורוצות לשמוע על הורות בגישת ההיקשרות, בפרקי הפודקאסט אני משתפת במחשבות, שאלות נפוצות שאני פוגשת בקליניקה ובסדנאות, וכל מה שתומך בחיבור בין התיאוריה לחיים עצמם!
 
תוכלו להאזין לפודקאסט דרך כאן או – דרך הטלפון הנייד- באפליקציות הפודקאסטים (כמו apple podcasts או באנדרואיד spotify). דרך האפליקציות בנייד תוכלו לעשות Subscribe לפודקאסט שלי ובכל פעם שיהיה פרק חדש תוכלו לגשת לשם, ולשמוע אותו. האפליקציה זוכרת מה שמעתם, איפה עצרתם וכו'- זה נוח!
 
כשתירשמו באחת האפליקציות, תקבלו התראה כשפרק חדש עלה לאוויר. 
האזנה נעימה 🙂
לקרוא עוד על הפודקאסט
היי, אני רותי דריאל והפודקאסט מוקדש לכל מי שרוצים ורוצות לשמוע על הורות בגישת ההיקשרות, בפרקי הפודקאסט אני משתפת במחשבות, שאלות נפוצות שאני פוגשת בקליניקה ובסדנאות, וכל מה שתומך בחיבור בין התיאוריה לחיים עצמם!
 
תוכלו להאזין לפודקאסט כאן או – דרך אפליקציות הפודקאסטים (כמו apple podcasts או spotify). דרך האפליקציות בנייד תוכלו לעשות Subscribe לפודקאסט שלי ובכל פעם שיהיה פרק חדש תוכלו לגשת לשם, ולשמוע אותו. האפליקציה זוכרת מה שמעתם, איפה עצרתם וכו'- זה נוח!
 
כשתירשמו באחת האפליקציות, תקבלו התראה כשפרק חדש עלה לאוויר. 
האזנה נעימה 🙂

פרק 21- כשהילדים נפיצים

כשיש לנו ילד בתקופה נפיצה, כשכל דבר יכול להעיר הר געש של התפרצות, איך נתמקם בתוך זה? איך נשמור על חיבור? ועל ההובלה שלנו, בלי לפחד מהילד? יש הרבה מה לומר על כך, פה דיברתי על כמה נקודות למחשבה ותשומת לב, שיכולות לעזור ולתמוך, מתוך עיניים היקשרותיות התפתחותיות. תהנו! ואם תרצו להעמיק עוד בהתכווננות לעבודה עם הילדים היותר רגישים, או הילדים שעוברים תקופות נפיצות- מזמינה להצטרף לאתגר 21 שנפתח בקרוב, כאן אפשר לקרוא עליו- https://did.li/JgK5q

פרק 20- על התבכיינות ודמעות תקועות

למה ילדים מתבכיינים? ולמה הדמעות לפעמים "נתקעות"? ובעיקר- איך להתיחס לזה? להתעלם, כדי שילמדו שלהתבכיינות אנחנו לא מתייחסים, או אולי דווקא להתיחס ולתת הזמנה יותר גדולה? בואו נדבר על התבכיינות דרך משקפיים היקשרותיות התפתחותיות! תוכלו לקרוא גם מאמר ותיק שלי בנושא https://did.li/NJbIw רותי דריאל

פרק 19- על הובלה

"אני פה האמא ואת עושה מה שאני אומרת!" כל כך הרבה פעמים שומעים משפטים כאלה בעולם שלנו, לפעמים הם אפילו יוצאים מהפה שלנו- ומשאירים טעם חמוץ, הרי כשתכננתי להיות אמא הבטחתי לעצמי שבחיים לא אדבר ככה לילדים שלי! אז מה קורה שם? ומה הקשר לסמכות הורית? הרי כל הזמן מדברים על כך שצריך "סמכות הורית" ולפעמים כשהורים מדברים ככה, נדמה שהנה הם סמכותיים. אז האמת היא שלא. המשפטים האלו יצאו במקומות בהם הורים מרגישים חסרי אונים ונעדרי סמכות.. בואו נדבר על הובלה דרך משקפיים היקשרותיות התפתחותיות, רותי דריאל "חזרה ללב ההורות"

פרק 18- על תלות ועצמאות

איך עצמאות הפכה לערך עליון בעולם שלנו? מה זה באמת עצמאות אמיתית ומאיפה היא מגיעה? יש המון אי הבנה בעולם שלנו לגבי זה, אז בואו נדבר על זה דרך עיניים היקשרותיות והתפתחותיות! תהנו, רותי דריאל , חזרה ללב ההורות

פרק 17-על הסתגלות למסגרת בגישה תומכת היקשרות

פרק על הסתגלות למסגרת בגישה תומכת היקשרות והתפתחות! אם תרצו את סיכום הטיפים בכתב, יחד עם מעטפת נשיקות שתוכלו להוריד- מלאו את הטופס הזה https://lp.vp4.me/kb6h ותקבלו אליכם קובץ למייל. תהנו, רותי דריאל "חזרה ללב ההורות"

פרק 16- חופשה עם ילדים- כמה טיפים

חופשות וטיולים עם ילדים, לפעמים אושר גדול, ולפעמים…טרפת וסיוט. בפרק הזה אשתף אתכם בכמה טיפים מעשיים, מנקודת מבט היקשרותית, שיעזרו להפוך את הזמן הזה לזמן של חיבור . מוזמנים ומוזמנות להקשיב, תהנו 🙂 רותי דריאל, חזרה ללב ההורות

להאזנה דרך אפליקציות ההאזנה

מוזמנים לשתף באהבה

מעניין אותכם משהו מסויים?​

תכתבו לי, אני תמיד שמחה לשמוע!​

סגירת תפריט