חזרה ללב ההורות

//חנות דיגיטלית //

החנות הוירטואלית שלי

כל הקורסים שלפניך הם מוצרי ידע ללימוד עצמי.
כאן תמצאו מגוון מוצרים דיגיטלים שהכנתי לכם בנושאי הורות והתפתחות אישית.

המוצרים הדיגיטלים מאפשרים לכם ללמוד על הורות בגישה ייחודית, מנוחות הבית. בזמן שלכם, בקצב שלכם, ולעבור גם דרכם תהליכים שיתמכו בכם.

נתראה בסירטונים!

הקורסים הדיגיטלים

דמיון מודרך

לחיבור לילדה הפנימית ולכוחות

בתוך כל אחת מאיתנו קיימת ילדה פנימית, שמתקיימת במקביל למימד הבוגר שלנו. לילדה הזו יש צרכים, רצונות, ודחפים שמפעילים אותה. בדיוק כמו הילדים שלנו- גם היא לפעמים דורשת את תשומת ליבנו בדרכים שמקשות עלינו. בדמיון מודרך זה תפגשי את הילדה הפנימית שבתוכך במסע של עומק והקשבה, והיא תלווה אותך במסע לחיבור לכוחות שלך.
לרכישה

אתגר 21

להורות לילדים רגישים

// קורס 3 שבועות

יש תקופות שאנחנו חוות קושי עם הילדים שלנו. לרוב אלו יהיו הילדים הרגישים יותר שלנו. ההורות לילדים רגישים היא אחרת, ולעיתים תובעת מאיתנו יותר כוחות. בתכנית אלווה אותך בדרך להורות טובה ומהנה יותר, גם לילד רגיש.
לפרטים נוספים

המדריך המציאותי

לשנה הראשונה לחיים

הורות לתינוק קטן היא אינטנסיבית מאד! בקורס תחשפי לגישה שמחוברת ללב ולאינטואיציה, תקבלי המון ידע מבוסס מדעית, וכלים מעשיים שיחזקו אותך ויהפכו את החוויה של הורות לתינוק קטן לחוויה מהנה ומשמעותית. תכנית בת 4 שבועות תדרוש ממך כרבע שעה ביום והיא מלווה בקבוצת פייסבוק סודית של נשים בדיוק כמוך, שצומחות כאימהות בגישה הזו. בואי לעשות את הצעד הראשון בדרך להורות רגועה ומהנה יותר
לרכישה

אני מזמינה אתכם

 להתרווח בבית ולצפות בסרטוני ההדרכה בזמן שלכם, בכל מקום ומכל מקום

יש לכם שאלות?

שלחו לי הודעה

סגירת תפריט